Dalmatian - Almond Eye Clair de Lune

Šiklův Mlýn

16.07.2011 23:11

VÝLET NA ŠIKLAND 15. 7. 2011

FOTOGALERIE

VIDEO

Výcvikový tábor byl sice od soboty do soboty, ale protože se poslední den už nic nedělá, rozhodly jsme se s mamčou nelenit a už v pátek po obědě jsme se sbalily, naložily psy a zamířily do nedalekého westernového městečka Šiklův Mlýn.

A udělaly jsme moc dobře! :). Šikland je vybudovaný na obrovské ploše se spoustou zajímavých míst a atrakcí. Mají zde vlastní aquapark, táborový camp nejen pro děti, rozlehlé pastviny s dobytkem a koňmi, rodeo arénu, dobové budovy a nechybí samozřejmě westernové městečko s typickými obchůdky, domky a lidmi.

 

Tak akorát jsme dorazily na vystoupení s názvem "Šibenice". Typický westernový příběh o padouších, hrdinech, koních, ohni, střílení a happy endu :). Parádní podívaná, dokonce i psi byli celí nadšeně vyjukaní :), jen ty ohnivé bomby a rádoby střílečky se jim moc nelíbily.

Po vystoupení jsme navštívily místní zvěřinec, Falco se seznámil s dalmatinským koníkem, zubatou lamou a zajímala ho i kuřata :). Nejkrásnější však byla šelmí koťátka, tříměsíční lvice Elza a dvouměsíční tygřík Aaron. Čičiny byly sice za mříží, ale v určitých hodinách je možné vlézt k nim, fotit se, natáčet a mazlit (samozřejmě za patřičný peníz). My jsme se musely spokojit jen s hlazením přes klec, ale i tak to byl a je nezapomenutelný zážitek!

 

Cestou zpátky jsme se zastavily u pastvin s koňmi, George chudák dostal ránu elektrickým ohradníkem, protože lezl kam neměl a panička si toho nevšimla, no a Falco byl v naprostém šoku ze situace, kdy bylo to veliké, divně páchnoucí zvíře tak blízko jeho čumáku :).

Každopádně výlet to byl nádherný, sluníčko nám svítilo a psi jsou z týdenního tábora zakončeného náročným výletem unavení dodnes :).

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode